Koordinace zahraničních aktivit závisí na schopnosti komunikovat – pracujeme na tom

Koordinujeme zahraniční aktivity společností soukromých i veřejných, což nás baví a nese to skvělé výstupy. Aby však byly výstupy co nejlepší, připojili jsme u mnohých klientů k této službě kurzy komunikace se zahraničními partnery. Jejich efekt je však neskutečný a neustále více a více kladně hodnocený. Jedná se o pravidelná setkání, při nichž zaměstnance připravujeme na jejich zahraniční aktivity – právě ty, s jejichž koordinací jim pomáháme. Vše je v angličtině – mají to jako jazykový kurz.

V průběhu těchto, zpravidla dvouhodinových lekcí v malé skupince, pracujeme s programy nadcházejících aktivit, s materiály od partnerů, zkoušíme si zahraniční prezentace nebo chodíme do restaurací, kde simulujeme večeři s partnery. To vše kompletně v angličtině.

Samozřejmě, že někdy je potřeba dovysvětlit gramatiku, slovní zásoba však vyvstává z materiálů sama a účastníci kurzů jsou motivování se je naučit. Moc dobře si uvědomují, že je budou potřebovat a přesně ví kdy a k čemu.

Tento formát práce nás baví – máme jistotu, že nejen akce je připravena, ale také její účastníci jsou maximálně naladěni. Všichni pak takovým aktivitám lépe rozumí. Co je výstup? Perfektní zážitky, velké přínosy pro klienty a dlouhodobá spolupráce. A to nám za to stojí.

Mezi naše klienty patří například Galvamet spol. s r.o. (např. pravidelný kurzstáž, večeře s partnery), Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. (reference)
Krajský úřad Zlínského kraje